Bycie matką nie wyklucza Cię z dawnych nawyków!

Okazja, gdzie możesz się pokazać w lepszej odsłonie

W momencie, gdy młode kobiety zostają matkami, rzadko mają okazję, żeby gdzieś wyjść i ubrać się bardziej szykownie. Twoje życie polega głównie na skupianiu własnej uwagi na swoich dzieciach, a dodatkowo na wypełnianiu obowiązków. Jest to trudne nawet z pomocą Twojego partnera, a co dopiero samej, a nie myślisz wtedy o sobie, kiedy głowa jest wypełniona obowiązkami po brzegi.

Zazwyczaj macie z drugą połówką chwile dla siebie, kiedy ktoś ma czas i ochotę zaopiekować się dziećmi. Albowiem to na początku może wydawać się trudne, zwłaszcza, że wcześniej żyło się beztrosko, a teraz odpowiadasz za swoje dziecko.

Marzysz jednak, by znów poczuć się przez chwilę szykowna, elegancka i wolna chociażby kilka godzin w większym towarzystwie i dobrej zabawie, gdyż właśnie zbliża się wesele. Jednakże nie wiesz kompletnie co ubrać, zwłaszcza, że poniekąd zmienił Ci się styl na bardziej luźny, gdzie oczywiście nie tyczy się to wszystkich mam. Warto jednak pamiętać, by znaleźć czas dla samej siebie, ponieważ jest to zdrowe nie tylko dla Ciebie i dla Twojej relacji, ale każdy czuje zmęczenie.

Od czasu do czasu warto kupić sobie coś ładnego, znaleźć sposób, aby wyjść gdzieś wspólnie, bo to nie jest wcale takie trudne jak się wydaje! Wystarczy troszkę się wysilić, bo niewiele wystarczy, byś mogła poczuć się szczęśliwa!

A zatem, pierwszym krokiem będzie wybranie dla siebie modnej i eleganckiej sukienki na wesele.

Na co warto zwrócić uwagę, zwłaszcza, że lubisz długie suknie i jesteś wysoka? Dowiesz się poniżej!

Poczuj, że błyszczysz tak, prawie jak na swoim weselu!

Warto postawić na klasykę, a jednocześnie elegancję. Ten krój nadaje się właśnie na takie okazje jak wesele, ponieważ jest niezwykle elegancka i szykowna.

Jeśli chodzi o kolor, warto postawić na kolory pastelowe, zwłaszcza jeśli masz ciemniejszą karnację, są one cały czas na topie. Na taką okazję dobrze się będzie prezentować pudrowy róż, ale też z innej kategorii kolor do wyboru – ciemniejsza, krwista czerwień, wtedy zatem można się poczuć jak dama, ale również jak modelka na wybiegu. Jednakże dla tych kobiet, które preferują delikatność, pierwsza opcja będzie najlepsza.

Przez swoją długość całkowitą (130 cm), sprawia, iż idealnie podkreśla kobiece kształty. Dzięki temu, że posiada fiszbiny oraz kuszące rozcięcie na plecach, oraz delikatnie, opadające odkrycie na ramionach, może dodać większej pewności siebie i atrakcyjności.

Do tej kreacji warto postawić na niskie obcasy, albo nawet balerinki z wyższej półki, ponieważ dodatkowo ze względu na długość sukienki, będziesz się na weselu męczyć i zmuszać do tańca. A liczy się przede wszystkim wygoda, prawda?

Mimo, iż sukienka będzie zasłaniać buty, to i tak warto wybrać jakieś eleganckie, a zwłaszcza luźne. Jeśli chodzi o kolor, to nie zawodzi czarny, bo przecież pasuje do wszystkiego!

Jeśli chodzi o biżuterię, nie zakładaj żadnych naszyjników, bransoletek, ponieważ sama w sobie sukienka posiada klasę. Jedynie na co można sobie pozwolić to okrągłe, złote kolczyki na uszach, ponieważ złoto idealnie wpasuje się do koloru pastelowego.

Poczuj się znów, jak za swoich czasów weselnych i pamiętaj o tym, by o sobie nie zapominać!