FRANCUSKA MARKA KIABI W BLUE CITY

FRANCUSKA MARKA KIABI W BLUE CITY
(Lokalizacja: poziom „0”, Powierzchnia: 1600 metrów kwadratowych, Czas: 23 kwietnia 2015 r.)

L1100969

„Happy fashion, happy proces” – tak brzmi hasło francuskiej marki Kiabi, pragnącej podbić serca Polaków. Swój pierwszy sklep zdecydowała się otworzyć w Blue City, na mapie przyszłych lokalizacji są też takie miasta jak Kraków, Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Wrocław. Warto zobaczyć te pełne życia i zabawy proste projekty dla młodszych i starszych.

Powstałe w 1978 roku na północy Francji Kiabi rewolucjonizuje branżę pret-a-porter, promując koncepcję mody w niskich cenach dla całej rodziny. Styl marki oddaje jej ducha, beztroskiego, nieskomlikowanego, skupionego na pozytywnych emocjach. W zespole projektującym nowe linie jest aż 56 stale współpracujących ze sobą stylistów. Ubrania marki Kiabi zostały docenione przez Francuski Instytut Mody (l’Institut Francais de la Mode) jako najlepsze na francuskim rynku włókienniczym. Zatrudniająca 8200 współpracowników obecnych w 9 krajach grupa Kiabi nie ustaje we wprowadzaniu innowacji, aby proponować swoim klientom prawdziwe doświadczenie przyjemności zakupów. Od 23 kwietnia także w Polsce.

www.kiabi.pl
www.facebook.com/kiabi.polska

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Wielokrotnie wyróżniany za komfort zakupów i przyjazność klientom, doceniony za proekologiczność certyfikatem BREEAM In-Use. Blue City to obecnie ponad 200 sklepów, punktów gastronomicznych, usługowych i rozrywkowych, luksusowy fitness klub, atrakcje dla dzieci (w tym jedyna w Polsce profesjonalna szkoła tańca), a także wydarzenia sportowe i artystyczne.

Dodaj komentarz