NAJSZTUB SŁUCHA

PROWADZĄCY: Piotr Najsztub
PREMIERA: 4 marca, poniedziałek, godz. 22.20
Największą pasją Piotra Najsztuba są kobiety. Zaprasza je do studia i po prostu słucha, co mają do powiedzenia. Kto tym razem zwierzy się dziennikarzowi? Która z pań odważy się na rozmowę z mistrzem wywiadu? Oto te kobiety, najbardziej gorące nazwiska show biznesu: Magda Gessler, Joanna Krupa, Maja Ostaszewska, Agnieszka Szulim, Maja Sablewska i Patricia Kazadi.

Na pierwszy ogień pójdzie Magda Gessler. Zdradzi czy lubi oglądać filmy pornograficzne oraz wyjaśni dlaczego uważa się za polską gejszę. U Piotra Najsztuba nie może zabraknąć także najgorętszej top modelki, Joanny Krupy. „Dżoana” zastanowi się przed kamerami, jak wyobraża sobie siebie po sześćdziesiątce oraz odpowie na pytanie, czy zbiera wszystkie okładki gazet na których się pojawiła. Przyjdzie także czas na najgłośniejszy, telewizyjny transfer ubiegłego roku. Agnieszka Szulim szczerze wyzna, czy płakała po odejściu z TVP i wytłumaczy dlaczego wzrusza ją poseł Biedroń. Zapytana o to, czy potrafi udawać orgazm, odpowie bez wahania. Jak? Przekonają się tylko widzowie „Najsztub słucha”.

Najsztub słucha  (5)
Studio programu odwiedziły także dwie Maje. Pierwsza z nich to znana widzom TVN z „Przepisu na życie”, Maja Ostaszewska. Opowie dlaczego rówieśnicy zrzucali ją
w szkole ze schodów oraz wyzna, czy zdarzyło jej się uprawiać seks bez miłości. Piotr Najsztub namówił na intymne zwierzenia także Maję Sablewską. Czy była menadżerka gwiazd mogłaby się zakochać w Kubie Wojewódzkim? Czy to prawda, że dziękuję partnerowi po seksie? Sablewska przyzna też, że często czuła się „pomiatana” przez swoje podopieczne. A o czym nasz prowadzący będzie rozmawiał z nową prowadzącą „X Factor”, Patricią Kazadi? Były narzeczony, „nogi jak parówki” oraz problemy z zasypianiem. To tylko część tematów, które Piotr Najsztub poruszył z Patricią.

tvn_style

Dodaj komentarz