OmenaaMensah W DOMO+ odkrywa wnętrza gwiazd

OMENAA MENSAH W DOMO+

OMENAA MENSAH W DOMO+

Czy Nergal ma czarny ołtarz, dlaczego Michał Szpak w swoim domu ubiera się jak Ozzy Osbourne i czy Kasia Warnke jest taka jak wnętrze jej mieszkania – na te oraz wiele innych pytań odpowie seria „Domy gwiazd 4” prowadzona przez Omenę Mensah. Najnowszy sezon programu można obejrzeć tylko w Domo+, autorskim programie nc+, już od 15 marca, w każdą niedzielę o 17:00.


Domo+ po raz czwarty w „Domach gwiazd” zagląda pod dachy osób znanych z pierwszych stron gazet. Nie wszystkie gwiazdy chętnie chwalą się swoimi mieszkaniami i rezydencjami. Polskie sławy strzegą prywatności jak oka w głowie. Omenie Mensah udaje się jednak zajrzeć, do miejsc, które gwiazdy tak skrzętnie chowają przed światem. Gospodyni serii spędzi z gwiazdami cały dzień, by poznać i przybliżyć ich gust, upodobania i pomysły na wystrój wnętrz. Rozmawiając z bohaterami poszczególnych odcinków, prowadząca nie tylko ujawni ciekawostki z życia gwiazd, ale także zaprezentuje ich mieszkania, domy, ogródki oraz miejsca pracy. – Z moimi gospodarzami będę rozmawiać o ich inspiracjach przy urządzaniu wnętrz, ich pracy oraz codziennych zwyczajach, czyli nie zabraknie też wątków prywatnych. Mogę zdradzić, że w pierwszych odcinkach odwiedzę m.in. Adama „Nergala” Darskiego. Już w marcu sami się przekonacie, czy „Nergal” ma w domu czarny ołtarz – mówi Omenaa Mensah, prowadząca „Domy gwiazd”.

Wśród innych gości czwartego sezonu są m.in. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Ewa Błaszczyk, Michał Szpak, Kasia Warnke czy Dziani. Omenaa Mensah nie przez przypadek została prowadzącą program „Domy Gwiazd”. Z aranżacją i wystrojem wnętrz łączy ją nie tylko pasja, ale także i biznes. Od kilku lat z sukcesem prowadzi firmę AMMADORA, która zajmuje się produkcją personalizowanych mebli na zmówienie. Mebli niezwykłych, bo inspirowanych sztuką. Omenaa kreując swoje meble odważnie łączy antyki, rzeźbę, czy malarstwo z nowoczesnymi technologiami. W procesie tworzenia współpracuje ze znakomitymi polskimi artystami m.in. rzeźbiarką Dorotą Banasik, czy malarką Dorotą Golińską. Meble AMMADORA to niepowtarzalne działa sztuki, które wnętrzu dodają charakteru i odzwierciedlą wyrafinowany smak jego właściciela.

Dodaj komentarz