Paulina Sykut pokonała Macieja Dowbora!

reebokMaciej Dowbor i Paulina Sykut 7 lutego wzięli udział w oficjalnym otwarciu siłowni Reebok CrossFit Mokotów, pierwszej siłowni Reebok CrossFit w Polsce. Podczas spotkania zaproszone gwiazdy miały okazję spróbować swoich sił w CrossFit, rewolucyjnym treningu wytrzymałościowo – siłowym. Dodatkowo, Dowbor i Sykut stanęli na czele dwóch rywalizujących ze sobą drużyn. Wygrał zespół Pauliny.

O treningu CrossFit Paulina powiedziała „Było ciężko, ale satysfakcja ze zwycięstwa jest ogromna. Razem z moją drużyną wspieraliśmy się nawzajem i motywowaliśmy w czasie treningu – to bardzo pomaga. Szczególnie chciałam podziękować mojej koleżance, z którą trenowałam ramię w ramię, Magdzie Andrzejewskiej (najlepsza zawodniczka CrossFit w Polsce) – jej wsparcie było nieocenione”. „Na co dzień jestem związany ze sportem, ale dzisiejszy trening był również dla mnie ciekawym i sporym wyzwaniem. Na pewno nie jest to moje ostatnie spotkanie
z CrossFitem, który jest bardzo pomocny w podnoszeniu ogólnej sprawności fizycznej” dodaje Maciej Dowbor.

Teraz każdy miłośnik fitnessu w Polsce może spróbować swoich sił treningu CrossFit   odwiedzając siłownię Reebok CrossFit Mokotów, mieszczącą się na ul. Postępu 3A w Warszawie.

CrossFit to trening wytrzymałościowo-siłowy stworzony, aby pomóc osiągnąć lepszą ogólną sprawność fizyczną i przygotować na różne wyzwania sportowe. Program CrossFit oparty jest na intensywnych i zróżnicowanych ćwiczeniach, a jego celem jest osiągnięcie lepszej ogólnej sprawności fizycznej. Każde ćwiczenie dostosowywane jest do wieku, doświadczenia i ogólnej kondycji osoby, która je wykonuje.

Dodaj komentarz