To Się Nosi – nowe etui na ultrabooki Toshiba projektu Mariusza Przybylskiego

Już po raz trzeci moda i technologia spotkały się na wybiegu. Elementem najnowszej kolekcji MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO Wiosna/Lato 2013 jest etui na ultrabooki Toshiba, które od połowy lutego można dostać w prezencie z modelami Z930 i U920t w salonach sieci Sferis.

Zaprojektowane specjalnie dla marki Toshiba etui, podobnie jak cała najnowsza kolekcja projektanta, jest ultra lekkie i nowoczesne, będąc jednocześnie oryginalną interpretacją ponadczasowej klasyki.

toshiba
Poprzez tak charakterystyczne dla siebie geometryczne cięcia, ascetyczną formę i zaskakujące połączenie materiałów (modernistyczna syntetyczna tkanina ze skórzanym wykończeniem) Przybylski stworzył projekt, który równie dobrze może być codziennym etui na laptopa do pracy jak i damską kopertówką na większe wyjście.
Uważam, że to najlepsze z trzech modeli etui, które podczas naszej – blisko pięcioletniej – współpracy zaprojektowałem dla marki Toshiba. Doskonale oddaje nie tylko to, o co chodzi w najnowszej technologii, ale również w moim podejściu do współczesnej mody, która ma być nowoczesna, ale funkcjonalna, niekonwencjonalna, ale dla ludzi – powiedział Mariusz Przybylski.
Cieszmy się, że możemy wspierać tak utalentowanego projektanta jak Mariusz Przybylski, szczególnie, że swoimi unikalnymi projektami dedykowanymi naszym produktom po raz kolejny dowiódł niezwykłego wyczucia współczesnych trendów nie tylko, co jest oczywiste, w dziedzinie mody, ale również w dziedzinie nowoczesnych technologii. Mamy nadzieję, że nasi klienci docenią wyjątkowy prezent, jaki dostają kupując teraz nasze ultrabooki – dodał Michał Sieradzan, szef departamentu PR Toshiba.
Etui projektu Mariusza Przybylskiego będzie dostępne w salonach sieci Sferis z wybranymi konfiguracjami ultrabooków Toshiba Portégé Z930 oraz Toshiba Satellite U920t. Każdy kto kupi promocyjny produkt, otrzyma w prezencie etui w wybranym kolorze: czarnym, stalowoszarym lub czerwonym. Promocja rozpoczyna się 14 lutego i potrwa do wyczerpania limitowanej kolekcji etui.
Szczegóły promocji dostępne są na stronie: www.toshiba.pl/tosienosi oraz na stronie sieci Sferis www.sferis.pl.
Dedykowany marce Toshiba model etui dostępny będzie również w sprzedaży w nowym butiku Mariusza Przybylskiego w Warszawie, którego otwarcie planowane jest na końcówkę lutego.
Dodatkowe materiały wideo na temat etui oraz ostatniego pokazu Mariusza Przybylskiego można znaleźć na kanale YouTube marki Toshiba:

– relacja z pokazu kolekcji PULSAR:

– relacja z przygotowań do pokazu, zdjęcia „zza kulis”:

Dodaj komentarz