Wyprzedaż szafy Oli Kwaśniewskiej na LaModa.pl !

Choć wiosna się spóźnia, to na LaModa.pl panuje gorąca atmosfera! A podgrzewają ją kolejne znane Polki, które otwierają swoje szafy. Dziś podwoje swojej garderoby otwiera Aleksandra Kwaśniewska, która wybrała prawie 40 perełek, którymi chce się podzielić z użytkowniczkami LaModa.pl.

Znajdziecie tam między innymi: czarną, długą spódnicę, w której Ola chodziła na próby „Tańca z gwiazdami”, czy różową bluzkę, którą miała na sobie podczas rozpoczęcia roku akademickiego, a także biały sweterek na guziki przywieziony z Londynu, gdzie Ola pracowała w czasie studiów w jednym z showroomów. Dla fanek vintage jest wiązana bluzka w grochy i ręcznie szyta, skórzana torebka zakupiona w Wiedniu. Wśród rzeczy, które Aleksandra przeznaczyła na wyprzedaż są też nowe retro sandałki Marc Jacobs, które miała na jednej z sesji.

Foto - Lamoda

Foto – Lamoda

Ubrania od polskich gwiazd rozchodzą się jak świeże bułeczki. Szczególny prym w popularności wiedzie Maja Sablewska i skarby z jej szafy. Użytkowniczki LaModa uwielbiają jej miejski i niezobowiązujący styl. Ciekawe jaką popularnością będą cieszyć się ubrania od Oli Kwaśniewskiej. Chcecie się przekonać? Wejdźcie już dzisiaj na LaModa.pl

Dodaj komentarz