Bluza neonowa – jak ją nosić?

Zdawać by się mogło, że branża modowa będzie coraz bardziej podążać w stronę stonowanych odcieni oraz prostych wzorów. To właśnie taki trend kreował się podczas wielu lat wstecz, nie tylko w kwestii ubioru, ale również innych elementów, takich jak wyposażenie wnętrz lub popularne kolory wybierane do farbowania włosów. Na szczęście, coraz bardziej przełamuje się ta tendencja i w sklepach często możemy dostać perełki o intensywnych barwach.

To właśnie tego typu ubrania coraz częściej są wybierane przez osoby w różnym wieku, co staje się widoczne na ulicach. Co więcej, zaczęto doceniać również znacznie odważniejsze neonowe elementy.

Kontrast czyni cuda

Chcąc dodać do swojej garderoby ubrania, które będą się wyróżniać na tle pozostałych często zastanawiamy się na jaki ich aspekt postawić. Zakup ubrań o nietypowym kroju często bowiem kończy się tym, że nie mamy z czym ich połączyć, a w nietuzinkowych wzorach nie czujemy się swobodnie.

Warto więc zdecydować się na model ubrania, który doskonale znamy, lubimy i jest nam w nim wygodnie, ale rozejrzeć się jedynie za jego oryginalnymi kolorami.

Z tego względu to bluza neonowa może być idealnym wyborem, dzięki któremu w prosty sposób ożywimy większość naszych stylizacji. Warto nosić ją szczególnie latem, gdy coraz więcej osób stawia na żywe, jaskrawe i intensywne kolory. Ponad to, dzięki posiadaniu takiego elementu w naszej garderobie jesteśmy zawsze w stanie wyczarować ciekawą stylizację, nawet jeśli idziemy jedynie pobiegać.

W komponowaniu całej kreacji należy jednak pamiętać o tym, że neonowa bluza powinna być główną częścią stroju, a więc wszystkie pozostałe ubrania nie powinny rzucać się w oczy. Warto więc postawić na stonowane kolory i wzory w pozostałych elementach, ponieważ w przeciwnym przypadku całość nie będzie prezentować się dobrze i spójnie.

Mimo tego, że zmienia się więc tylko barwa bluzy, musimy przyłożyć szczególną uwagę do tego czy odpowiednio komponuje się ona z innymi wybranymi przez nas rzeczami.