Odzież dla puszystych

Panie noszące rozmiar większy niż XL nie mają powodów do wstydu. Choć obecnie ideał piękna to smukła, zadbana kobieta powinniśmy zdawać sobie sprawę, to również panie o nieco bardziej obfitych kształtach mogą wyglądać atrakcyjnie i podkreślać swoje atuty.

Każdy ma w sobie coś wyjątkowego.
Moda na plus size jest popularna zwłaszcza w USA, gdzie sporo ludzi zmaga się z otyłością, ale nie tylko. Potrzeba piękna jest jednak wspólna dla wszystkich, niezależnie od obwodu w pasie. Odpowiednio dobrane ubrania i dodatki pomogą zaakcentować zalety sylwetki i zamaskować wady. Tak, dobrze czytacie. Zawsze coś się znajdzie, czy to ładny biust, czy smukłe nogi. Jeśli znamy rodzaje sylwetek plus size, możemy skomponować dla siebie naprawdę ładne stylizacje.

Wyróżniamy kilka typów figur. Figura klepsydry charakteryzuje się widocznym wcięciem w tali, szerokimi biodrami i obfitym biustem. Idealnie sprawdzą się ubrania, które podkreślą to wcięcie, przykładowo rozkloszowane sukienki czy ołówkowe spódnice. W przypadku dekoltu warto postawić na kształt w literze V oraz spodnie z wysokim stanem.

Inny typ to jabłko. Optycznie taka figura sprawia wrażenie ciężkiej, ale i ona może mieć atut w postaci ładnych nóg lub smukłych łydek. Nieco krąglejszym odpowiednikiem klepsydry jest wiolonczela, która jednak wyróżnia się zaskakująco dobrymi proporcjami poszczególnych części ciała.

Z kolei kielich to typ charakteryzujący panie o szerokich ramionach i placach, większym brzuszkiem oraz szczupłymi nogami. Idealnie sprawdzą się spódnice mini. Nie bój się pokazywać nóg, one są twoim atutem. Znaną osobą o tym typie sylwetki jest Martyna Wojciechowska.

Z kolei typ gruszka to szerokie biodra, masywne uda oraz pupa. Wbrew pozorom, taka sylwetka uznawana jest przez mężczyzn za bardzo seksowną. Warto się skupić na zaletach. Okrągły dekolt, ładne dodatki, cekiny, skutecznie odciągają uwagę od mniej atrakcyjnych części ciała.
Gdzie kupić odzież dla puszystych? Sporo ciekawych ofert znajdziemy w Internecie i sklepach stacjonarnych. Niezależnie od typu figury, każda kobieta przecież chce być piękna.