Jaki wybrać strój na imprezę urodzinową?

To, jak się chcemy ubrać na imprezę urodzinową jest bardzo częstym dylematem dla wielu kobiet w każdym wieku. Prosty styl i płaskie buty, a może zdecydować się na wysokie szpilki i elegancką małą czarną.

Wybór należy do nas, ale ważne też jest na co zwrócić szczególną uwagę przy doborze stroju urodzinowego. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek, dzięki którym będziemy wyglądały zjawiskowo.

Impreza urodzinowa jest to jedna z tych okazji, dla której spędzamy sporo czasu przed lustrem, zastanawiając się czy strój nie jest zbyt wyzywający albo zbyt prosty. Dodatkowo po głowie chodzi nam tylko jedna myśl „ chcę wyglądać naprawdę dobrze i zwracać uwagę wszystkich”.

Decydując się na urodzinową kreację, należy wziąć pod uwagę miejsce, w którym odbywa się przyjęcie, godzinę i oczywiście, najważniejsze, kto jest solenizantem. Jeżeli jest to członek naszej rodziny, to prostota i skromność to główne cechy dla naszego ubioru. Mała czarna będzie idealnym rozwiązaniem, ponieważ będziemy czuć się w niej wygodnie, a przy okazji elegancko i z klasą.

Możemy dobrać do takiej stylizacji pasek, który wyeksponuje naszą talię. Do tego typu zestawu najlepiej będzie dopasować klasyczne, czarne szpilki, ale tutaj dobrze sprawdzi się każdy inny rodzaj obuwia, ponieważ do „małej czarnej” pasuje dosłownie wszystko.

Jeśli chodzi o imprezę, na której solenizantem będzie nasz przyjaciel, to weźmy pod uwagę miejsce tego wydarzenia. Jest to dosyć istotne, czy będzie to wieczór spędzony w klubie, kolacja wśród przyjaciół czy zwykłe wyjście na drinka.

Jeśli nasz przyjaciel rzeczywiście zaplanował długą noc w klubie, to mamy nieskończenie wiele możliwości, pamiętaj jednak o tym, żeby strój nie był zbyt wyuzdany. Mówimy duże ” tak” dla krótkiej spódniczki ale ważne jest jednak to, żeby nie przesadzić z jej długością.

Mile widziane będą rozkloszowane i zwiewne sukienki jak również te obcisłe, podkreślające naszą talię. W klubie możemy zaprezentować też swoje atuty zakładając długie spodnie. np: z eko-skóry, modny top i eleganckie szpilki.