Optymistyczne życie

Jesteś odważna i nie boisz się wyzwań? Kochasz wyraziste kolory? W takim wypadku postaw na neony. Sukienki tego typu pięknie się prezentują i na pewno wyróżniają nas z tłumu. Jeśli potrzebujesz ubrań nowoczesnych, które odświeżą Twoją garderobę, nie wahaj się.

Neonowe sukienki powróciły do łask i cieszą się uznaniem coraz szerszego grona osób. Do takich stylizacji możemy dobierać zarówno jaskrawe i energiczne dodatki, jak i te delikatniejsze, kierując się w stronę minimalizmu. Mini, midi czy maxi? Niezależnie od długości sukni, neon zawsze zda egzamin.

Nie ma znaczenia czy jest to ważna uroczystość, czy też codzienny szary dzień, kiedy jesteśmy ubrane bardziej na sportowo i chcemy odrobinę rozjaśnić dzisiejszy świat.

Sukienki neonowe szczególnie często nosi się wiosną i latem. Wszystko wtedy kwitnie, przyroda budzi się do życia, a z nią, nasze wyjątkowe i trzeba przyznać charakterne stylizacje. Jednak bez obaw. Dla spokojniejszych pań też się coś znajdzie. Chcemy dodać sobie pewności siebie, ale mamy obawy, aby nie przesadzić? Wystarczy, że dołożymy np. kurtkę jeansową i już ostudzimy nieco kreację. Dodatkowo neonowy total look podkreśla opaleniznę, a właśnie na tym większości kobiet zależy. Jednak styl i fason także nie są tu bez znaczenia.

Należy pamiętać, żeby odpowiednio dobierać neonowe ubrania do okazji. Spacer po parku, odpoczynek na plaży, rodzinna uroczystość czy dyskoteka ze znajomymi to tylko jedne z wielu miejsc, gdzie możemy przebywać ubrane właśnie w neonowe kolory i świetnie będzie to wyglądało. Takich sukienek nie powinnyśmy zakładać jednak do pracy w biurze, gdzie mamy wytyczony konkretny dress code. Może to być wtedy bardzo źle postrzegane przez szefostwo i pozostałych pracowników.

Najbezpieczniejszy typ urody to w tym przypadku Pani Zima. Takiej kobiecie neonowe kolory nie są w stanie wyrządzić krzywdy. Dla kobiet dojrzalszych czy z nadwagą neonowe sukienki stanowią większy problem. Trzeba w takim przypadku bardzo uważać. Co ciekawe, do sukienek o nasyconych, neonowych barwach dobrze jest zakładać czerń, biel i beż, jak również metalowe dodatki. Potrafi to schłodzić stylizację i dzięki temu nie jest ona zbyt przytłaczająca. Pamiętajmy, aby zadbać o odpowiednio dobrane buty, torebkę, biżuterię czy make-up.

Jak widać to, czy postawimy na neonowe sukienki przełamane subtelniejszymi odcieniami, czy też zdecydujemy się na neonowy total look, zależy tylko od nas. Natomiast kolory sukienek, jakie zakładamy, ich style oraz fasony powinnyśmy dopasowywać do naszych typów urody, sylwetek i okoliczności. Zatem do dzieła! Gotowe podjąć neonowe wyzwanie?