Paski, które nigdy się nie znudzą

Ubranie w garderobie, które powinno wystąpić u każdej kobiety

Niemalże każda kobieta powinna mieć chociaż jedną sukienkę, koszulę, spodnie itd. Wręcz w kilku sztukach, co zapewne wie każda z nas. Ale jeśli chodzi o bardziej detaliczne rzeczy, a dokładnie o paski, nie zwraca się takiej uwagi na to, jak na resztę. A jest to tak samo ważne, ponieważ są i zawsze będą na topie, a do tego mimo tego, że jest prosta to ma w sobie klasę. Zapewne większość z nas obecnie się zastanawia: Dlaczego to takie istotne, albo: Dlaczego takie na topie? Dowiesz się tego poniżej.

Klasyczny krój, lecz elegancki

Jest wciąż na topie, dlatego, bo idealnie się wpasowuje do stylu marynarskiego, jednak jak się domyślimy, to nie chodzi dokładnie o połączenie pasków i krat, bo wygląda to wręcz bardzo nieelegancko i nieestetycznie.

Natomiast idealnie się sprawdzą takie odcienie marynarek jak: biel, czerń, granat, lub czerwony. Dzięki temu nie tylko możesz poczuć się wygodnie, ale jednocześnie klasycznie, a zarazem elegancko. Warto jednak do tego pozbyć się zbędnych ozdobników, ponieważ to połączenie już samo w sobie wystarczy.

Bluzki w paski idealnie sprawdzają się również w okresie letnim, oczywiście już z krótszym rękawem, natomiast do marynarki jest on dowolny. Dlatego warto mieć w swojej garderobie nie tylko te z dłuższym rękawem na zimę, ¾ na wiosnę i jesień, oraz krótkim na lato. Jak się okazuje, dekolt również stanowi ważną rolę, ponieważ najbardziej rzucają się w oczy z podkoszulkowym, półokrągłym, czy też łódka.

Obecne bluzki na topie

Obecnie dużą wagę w kategorii bluzek z paskami mają te, z klasycznym, asymetrycznym krojem. Jest ona z obniżoną linią ramion, właśnie po to, by nieco je podkreślić i nadać trochę odmienności w przeciwieństwie do poprzednich. Dodatkowo warto się skupić na tych, które mają specjalne wycięcia tzn. cut out shoulders. Do tych najciekawszych modeli, należą również bluzki w paski, ozdobione brokatowymi oraz cekinowymi aplikacjami.

Również warto zwrócić uwagę na te, które mają przyszyte dowolne napisy, czy też kolorowe naszywki, hafty. Sprawdzi się też idealnie wstawki z koronki, jak również te, z materiałów przezroczystych.

Warto podkreślić, iż bluzki z paskami nie mają tylko jeden kolor, ale często widzi się je w kolorach pastelowych, takie jak np. turkusowy, różowy, czy też fioletowy, oczywiście mając na uwadze połączenie ich z bielą.

Młode pokolenie skupia się jednak na tych bardziej pastelowych i pastelowo – szarych odcieniach, a starsze pozostaje przy tych klasycznych, jednakże oczywiście wszystko jest i tak kwestią gustu. Jeśli chodzi o dodatkową zaletę dotyczącej urody i bluzek z paskami, to bardzo ładnie podkreślają naszą opaleniznę. Chodzi oczywiście o taką bardziej intensywną, a dokładniej, na brązowo.