Szlafroki do SPA

Szlafroki do SPA to podstawowe wyposażenie dla klientek tego typu kompleksów, które poruszają się po salonach spa przygotowane do szybkiego rozpoczęcia zabiegów. Zamiast ściągania wszystkich warstw odzieży po kolei, wystarczy jeden ruch, aby położyć się na stanowisku z masażem, odwiedzić saunę czy wykonać zabiegi pielęgnacyjne.

Wszystkie salony SPA & Wellness dysponują szlafrokami, z których mogą korzystać klientki, a hotele, które wyposażone są w zaplecze pielęgnacyjne i refleksyjne zapewniają takie szlafroki klientom, którzy mają zamiar z nich korzystać. W wielu miejscach bardzo często otrzymuje się również jednorazowe klapki oraz jednorazową bieliznę z miękkiego materiału, dzięki której prywatna bielizna nie ucierpi na przykład wskutek masażu z pomocą guamu na bazie alg morskich czy tłustych olejków, które trudno usunąć w praniu.

Kompletne zestawy dla klientów salonów SPA zapewniają więc komfort, wygodę i możliwość poruszania się po obiekcie w okryciu odpowiadającym poszczególnym zabiegom. Na rynku można znaleźć ogromną ilość szlafroków, które świetnie sprawdzają się podczas pobytów w kompleksach pielęgnacyjnych. Standardową wersję stanowi na przykład tradycyjny szlafrok frotte, który jest nie tylko wygodny, ale również chłonie wilgoć i przepuszcza powietrze, przez co skóra może oddychać. Znajdziemy w tej wersji zarówno szlafroki z szerokim szalem, jak i przypominające japońskie kimona szlafroki, w których dodatkową znajdują się kieszenie.

Te z kolei mogą się przydać, aby schować w kieszeni na przykład kartę do pokoju hotelowego lub inne rzeczy potrzebne nam nawet w chwilach relaksu i kompleksowej pielęgnacji. Nieco milsze w dotyku są szlafroki z weluru, które również mają różne fasony, a dodatkowy kaptur może okazać się przydatny, jeśli z mokrą głową przemieszczamy się po obiekcie, podążając na kolejne zabiegi. Ostatnim krzykiem mody i prestiżowym dodatkiem eleganckich salonów SPA są szlafroki z mikrofibry, które cechują się niezwykłą miękkością i lekkością. Materiał użyty do uszycia tych szlafroków sprawia, że człowiek czuje się, jak nosił sukienkę, a nie szlafrok, co zapewnia ogromny komfort i wygodę.